Oszczędź czas, pieniądze i nerwy – zleć sprawdzenie auta przed zakupem w Trójmieście

sprawdzanie samochodow trojmiasto

Kupno używanego samochodu to nie tylko bezpośredni koszt samego auta, ale także czas poświęcony na jego znalezienie, rozmowy telefoniczne, oględziny, sprawdzanie techniczne, czy analizę dokumentacji. Do tego dochodzą też koszty przeglądu pozakupowego, czyli wymiany oleju, filtrów i innych części eksploatacyjnych. To, czego jednak kupujący boją się najbardziej, to ukryte wady, które ujawniają się po czasie i potrafią zrujnować budżet niejednej rodziny. Jak uniknąć takich sytuacji?

Najlepiej skorzystać z profesjonalnych firm sprawdzających samochody przed zakupem. Najlepiej wybrać taką, która może się poszczycić długim stażem na lokalnym rynku, doskonałymi opiniami i rzeszą zadowolonych klientów. Właśnie taką firmą jest Auto Moto Ekspert z Trójmiasta. Nasze doświadczenie, elastyczność i dociekliwość sprawiają, że potrafimy zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów. Oprócz tego, że obsługujemy Gdańsk, Gdynię oraz Sopot, możemy sprawdzić także dowolny pojazd w obrębie całego województwa pomorskiego.

Poznaj zalety firmy AUTO MOTO EKSPERT z Trójmiasta

 • UPRAWNIENIA
  Jesteśmy w posiadaniu licencji renomowanego Stowarzyszenia Rzeczoznawców Techniki Motoryzacyjnej i Ruchu Drogowego (PLMOT) z Gdyni. Dzięki temu możesz być pewien co do naszych kompetencji i profesjonalizmu, a co za tym idzie - jakości wykonanej usługi.
 • DOŚWIADCZENIE
  Posiadamy wieloletnie doświadczenie w sprawdzaniu aut przed zakupem na terenie Trójmiasta, diagnostyki komputerowej oraz w wykonywaniu kosztorysów i wycen pojazdów. Ponadto współpracujemy także z towarzystwami ubezpieczeniowymi w zakresie likwidacji szkód komunikacyjnych.
 • WYKSZTAŁCENIE
  Każdy nasz ekspert przebył wiele szkoleń eksperckich związanych z techniką motoryzacyjną oraz posiada wykształcenie kierunkowe związane z szeroko pojętą motoryzacją. Niektórzy z nas kształcili się także bezpośrednio w serwisach naprawczych.
 • PASJA
  Czym jest praca bez odpowiedniego zaangażowania i satysfakcji z jej wykonywania? Z nami nie masz się czego obawiać. Kochamy samochody od najmłodszych lat i wszystkie zlecenia wykonujemy z należytą troską i entuzjazmem, tak jak byśmy wykonywali tę usługę dla siebie.

Jak zamówić usługę inspekcji auta przed zakupem?

 1. Zamawiasz sprawdzenie samochodu przez stronę www lub telefonicznie
 2. Dokonujesz zapłaty, a ja natychmiast umawiam się ze sprzedającym
 3. Wykonuję oględziny w zakresie zgodnym z wybranym pakietem
 4. Otrzymujesz kompleksowy raport o stanie auta i decydujesz o zakupie bądź rezygnujesz

Sprawdzenie samochodu przed zakupem w Trójmieście obejmuje jeden z czterech dostępnych pakietów: MINI, KOMPAKTOWY, WYSOKI oraz LUKSUSOWY. Już w podstawowym wariancie MINI sprawdzane są najważniejsze elementy nadwozia, wnętrza, elektroniki oraz mechaniki.  Czym wyższy pakiet, tym inspekcja samochodu będzie dokładniejsza. Możemy dodatkowo sprawdzić dla Ciebie m.in.: podwozie, stan zawieszenia, błędy w sterownikach, nagrać wideprezentację, zmierzyć przyspieszenie, a nawet dokonać pomiaru mocy na profesjonalnej hamowni. Jedno jest pewne. Tak kompleksowej inspekcji samochodu przed zakupem nie znajdziesz u konkurencji w Trójmieście.

Inspekcję w Trójmieście zlecisz z dowolnego miejsca

Oględziny samochodu w Trójmieście możesz zlecić z dowolnego miejsca w Polsce lub nawet z zagranicy. Samochód zostanie sprawdzony maksymalnie do 48h po złożeniu zamówienia, choć najczęściej jest to 24h. Jeżeli mieszkasz w Gdańsku, Gdyni lub Sopocie, to możesz uczestniczyć osobiście w procesie sprawdzania samochodu. Oprócz kontroli aspektów technicznych, przeanalizujemy także dokumentację pojazdu, historię serwisową, a także podejmiemy się negocjacji ceny ze sprzedającym. Z doświadczenia wiemy, że znajdzie się mnóstwo argumentów, aby sprzedawca obniżył cenę nawet o parę tysięcy złotych. Co więc możemy dla Ciebie zrobić?

Do góry