Sprawdzanie samochodu przed kupnem – Bądź mądry przed szkodą!

Sprawdzenie auta przed kupnem - Gdynia 1

Planujesz zmianę auta? Nie chcesz, aby Twoje oszczędności poszły na marne? Zleć sprawdzenie samochodu przed kupnem profesjonalistom! Chętnie skontaktujemy się ze sprzedawcą i dokonamy oględzin upatrzonego przez Ciebie auta na terenie miasta Gdynia. Nasza oferta to idealne rozwiązanie dla osób, które nie mają czasu na sprawdzanie aut przed kupnem samodzielnie oraz tych, którzy nie mieszkają w okolicy Trójmiasta.

Warto także pamiętać, że sprawdzanie samochodów przed kupnem powinno być przeprowadzane wyłącznie przez doświadczonych i kompetentnych specjalistów. Tylko wówczas można mieć pewność, że nasza inwestycja okaże się udana. Jeśli więc nie czujesz się komfortowo w kontakcie ze sprzedawcą i nie posiadasz niezbędnej wiedzy na temat funkcjonowania pojazdów, koniecznie zgłoś się do nas. Auto Moto Ekspert przeprowadzi dla Ciebie rzetelne sprawdzenie auta przed kupnem w Gdyni, Gdańsku lub Sopocie.

Zaufaj specjalistom Auto Moto Ekspert

Podejmując współpracę z nami zyskasz pewność, że Twoim zleceniem zajmą się rzeczoznawcy samochodowi legitymujący się wieloletnim doświadczeniem w branży. Dokonujemy sprawdzania samochodów przed kupnem przy wykorzystaniu wysokiej jakości sprzętu diagnostycznego, co pozwala nam działać kompleksowo, dokładnie i szybko.

Dzięki nam:

    • Dowiesz się czy warto kupić upatrzone auto
    • Wynegocjujesz niższą cenę
    • Nie stracisz pieniędzy na samochód w złym stanie technicznym
  • Nie stracisz czasu na samodzielne sprawdzanie auta przed kupnem oraz dojazd w odległe rejony miasta Gdynia
  • Uzyskasz doradztwo świetnie wykwalifikowanych specjalistów
Sprawdzenie auta przed kupnem - Gdynia 2

Sprawdzanie auta przed kupnem – Zakres usług

Bazując na naszym doświadczeniu wiemy, że potrzeby Klientów z Gdyni oczekujących sprawdzenia auta przed kupnem bywają różne. W związku z tym przygotowaliśmy aż cztery pakiety dostosowane do rozmaitych preferencji oraz budżetów współpracujących z nami osób. Najwyższy pakiet LUKSUSOWY umożliwia kompleksowe oględziny pojazdu i obejmuje takie usługi jak sprawdzenie podwozia w serwisie, dokładny raport zawierający m.in. historię szkód oraz liczbę poprzednich właścicieli, pomiar przyśpieszenia (DRAGY), sprawdzenie błędów przy wykorzystaniu komputera diagnostycznego, wideoprezentację oraz sprawdzenie samochodu w wyspecjalizowanej hamowni podwoziowej.

Jeśli jednak dodatkowe usługi nie znajdują się w kręgu w Twoich zainteresowań, w zupełności wystarczy Ci pakiet MINI. W ramach tego wariantu sprawdzanie samochodu przed kupnem obejmuje wszystkie najważniejsze aspekty niezbędne do podjęcia decyzji o zakupie. Specjaliści Auto Moto Ekspert zorientują się m.in. jak wygląda komora silnika, jaki jest stan karoserii, jak działa wyposażenie, jaki jest stan opon i felg oraz czy w najbliższej przyszłości będą niezbędne naprawy. Przeprowadzimy także jazdę próbną, o której z pewnością wspomnimy w przygotowanym dla Ciebie raporcie. Gdynia to jedno z miast, w którym działamy. Współpraca z nami to pewność, że sprawdzenie auta przed kupnem przebiegnie zgodnie z planem. Zapraszamy!

Do góry