Nie kupuj kota w worku! Sprawdzanie auta przed kupnem z Auto Moto Ekspert

sprawdzanie samochodow trojmiasto

Podjąłeś decyzję o zakupie wymarzonego samochodu? Świetnie! Pamiętaj jednak, że nie każda oferta, którą znajdziesz spełni Twoje oczekiwania. Wielokrotnie zdarza się, że auto na pierwszy rzut oka wygląda w porządku, jednak po kilku tygodniach użytkowania dają o sobie znać ukryte wady. Rzetelne sprawdzenie auta przed kupnem jest więc bardzo istotne z punktu widzenia potencjalnych wydatków po zakupie oraz radości z codziennej eksploatacji pojazdu.

Klienci z miasta Gdańsk coraz częściej decydują się na sprawdzenie samochodu przed kupnem we współpracy z nami, gdyż wiedzą że nasi specjaliści dokonają dokładnego sprawdzenia najważniejszych elementów pojazdu. Chętnie dopasowujemy się do indywidualnych oczekiwań zleceniodawców dlatego nasza oferta obejmuje sprawdzanie aut przed kupnem dostępne w czterech wariantach.

Dlaczego warto sprawdzić auto przed kupnem?

Jak już wspomnieliśmy, sprawdzanie auta przed kupnem pozwala ocenić czy upatrzony przez nas model jest warty naszych pieniędzy. Ponadto, nie każdy posiada wiedzę oraz doświadczenie niezbędne do przeprowadzenia rzetelnych oględzin pojazdu w pojedynkę. Firma Auto Moto Ekspert działająca na terenie Gdańska jest tworzona przez świetnie wykwalifikowanych fachowców, dla których sprawdzanie samochodów przed kupnem stanowi element codziennej pracy.

Decydując się na sprawdzenie auta przed kupnem we współpracy z nami zaoszczędzisz cenny czas, gdyż nie będziesz musiał umawiać się ze sprzedawcą na konkretną godzinę czy też dojeżdżać w trudno dostępne rejony miasta Gdańsk. Nasi fachowcy zajmą się wszystkim za Ciebie!

Sprawdzenie auta przed kupnem - Gdańsk 1

Jak przebiega sprawdzenie samochodu przed kupnem?

Jako specjaliści o wieloletnim doświadczeniu w branży doskonale wiemy jakie aspekty powinno obejmować profesjonalne sprawdzanie samochodu przed kupnem. Już w pakiecie mini zapewnimy Ci m.in.:

  • Ocenę stanu karoserii
  • Sprawdzenie klimatyzacji i multimediów
  • Oględziny wnętrza auta
  • Sprawdzenie stanu silnika
  • Sprawdzenie jak auto zachowuje się podczas jazdy próbnej
  • Ocenę felg/opon
  • Wstępny kosztorys ewentualnych napraw w najbliższej przyszłości

Niewątpliwym atutem naszej oferty jest to, że zarówno na terenie miasta Gdańsk, jak i całego Trójmiasta dojazd do sprzedającego jest wliczony w cenę.

Wybierz pakiet dopasowany do Twoich potrzeb

Nasi Klienci mogą wybrać jak dokładne sprawdzanie samochodu przed kupnem mamy przeprowadzić. Dostępne są aż cztery pakiety, co pozwala uzyskać dokładnie te usługi, na których zależy Ci najbardziej. Oprócz podstawowych aspektów wymienionych powyżej jesteśmy w stanie dokonać pomiaru przyśpieszenia, sprawdzić ewentualne błędy przy pomocy komputera diagnostycznego, ocenić stan podwozia na stacji diagnostycznej, nagrać wideoprezentację, a nawet dokonać precyzyjnych pomiarów w hamowni podwoziowej. Przekonaj się, jakie jeszcze zalety skrywa sprawdzanie samochodów przed kupnem we współpracy z gdańską firmą Auto Moto Ekspert i już dziś skontaktuj się z nami!

Do góry