Obszar działania

Podstawowym obszarem działania firmy jest Trójmiasto, czyli Gdańsk, Gdynia i Sopot oraz powiaty sąsiadujące. Swoje usługi, po wcześniejszym uzgodnieniu, świadczę również w promieniu do 100 kilometrów od Trójmiasta. Zamówione zlecenie mogę wykonać zarówno samodzielnie przesyłając następnie raport końcowy lub w towarzystwie Klienta jeśli wyraża taką potrzebę.

Narzędzia

Wiedza ekspercka to jedno, a profesjonalny i odpowiednio dobrany sprzęt to już inna kwestia. Aby dokonać rzetelnej oceny pojazdu oprócz kompetencji i doświadczenia, niezbędne są także profesjonalne urządzenia. W arsenale mojej firmy znajduje się m.in. Diagnoskop Launch X431 PRO, Videoskop Autel MV400, Urządzenie pomiarowe Dragy, Miernik lakieru Prodig Tech.

Terminy

Zazwyczaj od momentu opłacenia zlecenia, w ciągu 24h wykonujemy usługę, aczkolwiek jeżeli jest ona zależna od osób trzecich (np. udostępnienie auta do oględzin), może się ona wydłużyć do 48h.

Co otrzymujesz?

Najwyższej jakości usługi z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu diagnostycznego, pasję połączoną z wieloletnim doświadczeniem w branży oraz ceny adekwatne do zakresu usług.

Moja historia

Ukończyłem 5-letnie studia na Wydziale Mechanicznym, na Politechnice Koszalińskiej, gdzie uzyskałem tytuł Magistra Inżyniera. Tematem mojej pracy magisterskiej była analiza i badanie silnika z zapłonem iskrowym.

Przez 10 lat pracowałem w departamentach technicznych związanych z likwidacją szkód komunikacyjnych w czołowym Towarzystwie Ubezpieczeniowym w Polsce.

Aktualnie jestem właścicielem firmy świadczącej usługi rzeczoznawcze dla podmiotów związanych z motoryzacją, ale przede wszystkim sprawdzam samochody przed zakupem dla klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Zlecając jakąkolwiek usługę motoryzacyjną, powierzasz to zadanie osobom, które nie robią tego wyłącznie dla pieniędzy, a jest to ich prawdziwą pasją i sposobem na życie

rzeczoznawca samochodowy gdynia
Do góry