Jak to działa?

 

Wybierz interesującą Cię usługę, a ja w ciągu maksymalnie 48h wykonam ją dla Ciebie. Podstawą do wykonania takiego zlecenia jest konieczność fizycznych oględzin i zbadania samochodu.

► Zamawiasz usługę
► Uzgadniamy termin i miejsce spotkania
► Wykonuję oględziny samochodu lub diagnostykę komputerową
► Sporządzam wybraną przez Ciebie opinię/ekspertyzę
► Przesyłam ją e-mailem na Twój adres
► Otrzymujesz profesjonalny dokument do wykorzystania przed różnymi instytucjami

Jakie usługi oferuję?

 

Ekspertyzy techniczne – mogą być podstawą do dochodzenia roszczeń w przypadku niewłaściwie przeprowadzonej naprawy mechanicznej, czy niefachowo wykonanej odbudowy blacharsko-lakierniczej.

Ocena techniczna samochodu – analiza stanu technicznego pojazdu i dokumentacja jego wszystkich wad i niedomagań, znacznie ułatwia dochodzenie roszczeń przed sądem lub innymi instytucjami.

Diagnostyka komputerowa z dojazdem do Klienta – to przede wszystkim oszczędność czasu i pieniędzy. Korzystając z profesjonalnego komputera diagnostycznego marki Autel, podłączę się do auta, zdiagnozuję błędy wraz z ich interpretacją oraz na życzenie skasuję istniejące błędy.

Indywidualna usługa ekspercka – Potrzebujesz innej usługi związanej z motoryzacją? Wyślij zapytanie, a jeśli tylko będzie to możliwe, wykonam ją dla Ciebie.

Dlaczego warto zaufać właśnie mi?

 

Od wielu lat wykonuję kosztorysy, wyceny pojazdów oraz opinie techniczne dla różnego rodzaju podmiotów zewnętrznych oraz osób indywidualnych. Posiadam doświadczenie zarówno w oględzinach pojazdów jak i obsłudze profesjonalnych programów eksperckich. Dysponuję także profesjonalnym komputerem diagnostycznym, służącym do diagnozy systemów pokładowych każdego auta, z możliwością kodowania sterowników oraz kasowania błędów.

Do góry